loading spinner

REMS Cobra 22 set 16 + 22 čistička potrubí 172012

36 287,90 Kč
S DPH

Balení obsahuje: Elektrickou čističku potrubí na trubky Ø 20-150mm; 5ks spirály 16x2,3m v koši na spirály; 5ks spirál 22x4,5m v koši na spirály; přímý vrták 16; sudovitý vrták 16; ozubený listový vrták 16/25; kolík k rozpojování spirál 16; přímý vrták 22; vytahovací vrták 22; nálevkovitými vrták 22; ozubený listový vrták 22/35; kolík k rozpojování spirál 22/32; 2 páry vodících rukavic; kufr z ocelového plechu na každou sadu nástrojů

Katalogové číslo : 172012

Počet
Skladem

Elektrická čističku potrubí na trubky Ø 20-150mm. Praktické, robustní kompaktní stroje pro mnohostranné použití při čištění trubek a kanálů. Rychlootáčivé s dělenými spirálami. Osvědčená technika.

Rychlootáčivé zařízení se spojovatelnými dělenými spirálami
Rychlootáčivé zařízení, 740 ¹ / min. s dělenými spirálami, pro účinnou, rychlou práci, např. omílání řetězy nebo frézování. I v těžkých podmínkách, například při potrubí prorostlém kořeny a těžkých inkrustacích. Dělené spirály jsou podle potřeby spojitelné až do pracovní délky 70 m. Žádné nepotřebné otáčení dlouhých čistících spirál.

Konstrukce
Robustní, vycházející z praxe, chráněná před ostřikem vody. Nevyžaduje žádnou údržbu. Malé rozměry. Výhodná hmotnost, pohonné zařízení REMS Cobra 22 váží jen 19 kg. Rám stroje z odolného hliníku odlévaného do kokily a plastového krytu odolného proti nárazu a úderu. Upínací systém nacházející se vně skříně stroje a průchozí, uzavřené pohonné vřeteno chrání motor a pohon před nečistotami a vodou. Vodící hadice zabraňuje odhozu čistící spirály a znečištění okolí. Nožičky jsou opatřeny gumovými chráničmi, zaručujícími stabilní pozici na podložce a chránícími podložku před poškozením.

Vysoce výkonné čistící spirály
Speciálně kaleny. Vysoce flexibilní pro snadný posuv také v úzkých ohybech trubek. Pomocí rychlospojky lze spirály prodlužovat nebo zkracovat. T-drážkové spojení s bezpečnostním zajištěním prostřednictvím vyměnitelného, pérem zajištěného nastavovacího kolíku. Ruční posuv pro citlivou práci. Standardní čístící spirály pro univerzální čistící práce, vysoce ohebné, vhodné především pro úzké trubky nebo několikanásobné ohyby trubek. Čistící spirála S se silnějším speciálním drátem především pro těžko odstranitelné ucpání trubek, např. pro rozřezání kořenů. Spirály na čištění trubek s prostředí a žáru odolávající plastovou duší zabraňují usazení nečistot na spirále nebo ucpáním zapletením dlouhých vláken do vinutí spirály. Pohon prostřednictvím pohonného zařízení REMS Cobra 22, REMS Cobra 32 nebo pohonných zařízení jiných výrobců.

Upínací čelisti pro pohon spirál
Upínací čelisti z kvalitní, kalené oceli, odolné proti opotřebení a přesně padnoucí. Okamžité exaktní upnutí a vyjmutí spirál pro optimální řízení, přenos síly a funkční bezpečnost. Volitelně čístící spirály Ø 16 a 22 mm, bez výměny upínacích čelistí. Čistící spirála Ø 8 mm s bubnem adaptéru 22/8 a integrovanými upínacími čelistmi, jako příslušenství.

Pohon
Silný kondenzátorový motor s tichým chodem, vysokým otočným momentem, 750 W, pravý a levý běh. Plný přenos výkonu motoru díky nesklouzávacímu, bez údržby pracujícímu pohonu ozubeným řemenem. Průchozí, uzavřené pohonné vřeteno. Trvale mazaná kuličková ložiska nevyžadující žádnou údržbu. Rychlé a bezpečné spuštění a zastavení spirály díky silné, střední přítlačné páce s centrálním přenosem síly. Ta slouží zároveň bez náročného zajišt'ování jako rukojeť pro přenášení.

Nástroje na čištění trubek
Široký sortiment nástrojů na čištění trubek, vhodné i pro použití se stroji na čištění trubek jiných výrobců.

1000122

Specifické reference