loading spinner

REMS Magnum 2020 RG-T

164 318,00 Kč
S DPH

Přepólovatelný trojfázový motor 400 V, 50 Hz, 2000 W. Balení obsahuje: drážkovací zařízení 1-12 "; nožní bezpečnostní spínač; 1 pár drážkovacích válců 2-6"; šestihranný klíč; baleno v kartonu.

Počet
Skladem

Robustní, vysoce výkonný stroj se zařízením na výrobu obvodových drážek na trubkách pro systémy spojování trubek. Pro instalaci, instalaci protipožárních trysek, velké topné systémy, průmysl a hornictví. Na stavbu i do dílny.

Konstrukce
Robustní, kompaktní konstrukce vhodná pro používání na stavbách. Výhodné rozměry, výhodná hmotnost, např. REMS Magnum 2000 RG-T váží pouze 68 kg. Plocha na odkládání nářadí. Podstavec nebo pojízdný podvozek s podpěrou na materiálu, jako příslušenství, pro optimální pracovní výšku a stabilní postoj.

Pohon
Výjimečně výkonný a silný. Převodové ústrojí, běžící v uzavřené olejové lázni, nevyžaduje žádnou údržbu. Přepólovatelný trojfázový motor 400 V, 50 Hz, 2000 W. 52/26 min-1, i při plném zatížení. Velmi tichý chod. Pro práci vhodný nožní bezpečnostní spínač s nouzovým vypínačem, 2 stupňový, proto jej lze během práce zatížit celou váhou těla.

Zařízení na výrobu drážek
Kompaktní, vhodné pro používání na stavbách. Robustní kovová skříň pro vysoké zatížení. Snadno ovladatelné, dobře se přenáší, váží pouze 26 kg. Olejovo-hydraulický tlačný válec pro účinný předsuv tlačného drážkovacího válce. Vznik tlaku pomocí ruční hydraulické pumpy. V krytu skříně se nachází integrovaný nastavovací kotouček pro automatický doraz hloubky drážky.

Drážkovací válce
Osvědčené REMS drážkovací válce s optimálně sladěným poměrem průměrů tlačného a protitlačného válce a s drsným pravoúhlým vroubkováním zaručují spolehlivé otáčení trubky a precizní válcování drážek. Drážkovací válce z velmi odolné, zvlášť kalené speciální oceli s extrémně dlouhou životností. 3 sady drážkovacích válců (tlačný válec, protitlačný válec) na celý rozsah práce DN 25–200 (300), 1–8” (12”), snadno vyměnitelné. Drážkovací válce Cu (tlačný válec, protitlačný válec) na měděné trubky 54–159 mm. Drážkovací válce INOX (tlačný válec, protitlačný válec) na nerezavějící ocelové trubky 2–6”. Drážkovací válce na hliníkové, PVC trubky, na vyžádání.

Sada na přestavění pro řezání závitů
Kompletní sada nářadí ¼–2”, s univerzální automatickou závitořeznou hlavou, závitořezné čelisti na trubkové závity kónické ISO 7-1 (DIN 2999, BSPT) R ½–¾ a R 1–2 pravé, zařízení na odřezávání trubek, zařízení na vnitřní odhrotování trubek, přítlačná páka, pumpa na automatické mazání a chlazení, vana na olej, nádoba na třísky.

Podpěry materiálu
Výškově nastavitelné podpěry materiálu REMS Herkules a REMS Herkules Y

1000151

Specifické reference

6 produktů ve stejné kategorii