loading spinner

REMS Akku-Curvo Li-Ion Basic Pack

47 553,00 Kč
S DPH

Balení obsahuje: Akumulátorovou ohýbačku trubek; Akumulátor Li-Ion 18 V, 3,0 Ah; Nabíječku Li-Ion 230 V, 50-60 Hz, 65 W; nástrčný čep; kufr z ocelového plechu

Počet
Vyprodáno

Univerzální, kompaktní elektrický nástroj na tažné ohýbání trubek za studena do 180 °. Technologie Li-Ion. Bez svěráku použitelný kdekoliv. Pro dílnu, stavbu, opravy.

Tvrdé, polotvrdé, měkké měděné trubky (i tenkostěnné) - Ø 10-28 mm, Ø ⅜-1⅛"
Měkké opláštěné měděné trubky (i tenkostěnné) - Ø 10-18 mm
Trubky systémů s lisovanými tvarovkami z nerezové oceli, C-oceli, také opláštěné - Ø 12-28 mm
Měkké ocelové trubky - Ø 10-28 mm
Ocelové trubky EN 10255 (DIN 2440) - Ø ¼-½"
Elektroinstalační trubky EN 50086 - Ø 16-25
Vrstvené trubky - Ø 14-32 mm

Univerzální použití
Při instalaci sanity, topení, klimatizace, chladící techniky a hydrauliky. Nezávislý na síti. Výborně se hodí pro trubky systémů s lisovanými tvarovkami, pro tvrdé a polotvrdé měděné trubky a také pro tenkostěnné trubky trubky z mědi podle DIN EN 1057.

Výhoda systému
Pouze jeden druh ohýbacích segmentů a smýkadel pro REMS Akku-Curvo, REMS Curvo, REMS Curvo 50 a REMS Sinus. Proto je skladování jednoduché a nákladově výhodné. Nedochází k záměnám.

Přednost v úspoře nákladů
Díky úspoře tvarovek je ohýbačka už po několika málo ohybech amortizovaná. Nemáte žádné náklady na tvarovky, skladování, obstarávání. Šetříte pájená místa, lisované spoje, pracovní čas. Zvýšená bezpečnost díky menšímu počtu spojení trubek.

Konstrukce
Kompaktní, praktický elektrický nástroj s uzavřeným tokem síly při vlastním ohýbání. Super lehká, pohonná jednotka s akumulátorem má hmotnost jen 8,6 kg. Elektronická kontrola stavu nabití s ochranou proti úplnému vybití. Praktická uzavřená rukojeť. Všude okamžitě použitelná. Žádné nastavovací práce. Jednoduchá, rychlá práce bez námahy, např. 90 ° ohyb Ø 22 mm jen za 7 s. Rychlý a pomalý pohyb s okamžitým zastavením pro přesné ohýbání. Vyhnutí, etážové ohyby, zpětné ohyby možné. Výškově nastavitelný držák přístroje jako příslušenství.

Ohýbací segmenty a smýkadla
Pevné ve tvaru a tlaku, z velmi pevného, ​​vysoce kluzného polyamidu zpěvněného skelným vláknem. Optimální sladění ohýbacích segmentů a smýkadel zaručuje materiálu vyhovující ohýbání bez tvorby trhlin a vrásek. Stupnice úhlů 0 až 180 ° na každém ohýbacím segmentu a označení na každém smýkadle pro přesné ohýbání. Rychlá výměnal ohýbacích segmentů a smýkadel. Ohýbací segmenty a smýkadla pro různé velikosti trubek, materiály a poloměry ohybu.

Pohon
Robustní převody nevyžadující žádnou údržbu. Náběžná ochrana v obou směrech díky bezpečnostní kluzné třecí spojce. Akumulátorový motor 18 V s vysokou tažnou silou, s velkou rezervou výkonu, 500 W výkonu. Pravý a levý chod. Elektronické bezpečnostní tlačítko pro plynulý rychlý a pomalý klouzavý pohyb, s okamžitým zastavením.

Technologie Li-Ion
Akumulátor Li-Ion 18 V s kapacitou 2,6 nebo 3,5 Ah. Výkonný a lehký. O 40% lehčí než Ni-Cd 18 V. Vysoká hustota energie pro o cca. 30% více ohybů než Ni-Cd 18 V. Ochrana přehřátí a přebití díky kontrole teploty (NTC). Rychlonabíječka pro krátke doby nabití. Žádný paměťový efekt pro maximální výkon akumulátoru.

Mazací látka pro ohýbání
REMS sprej pro ohýbání zaručuje souvislý film mazadla pro nižší nároky na sílu a rovnoměrné ohýbání. Odolává vysokému tlaku, neobsahuje kyseliny. Bez freonů, nepoškozuje ozón.

1000053

Specifické reference

Mohlo by vás také zajímat