loading spinner

REMS Akku-Cat ANC VE

18 029,00 Kč
S DPH

pila; nabíječka Li-ion / Ni-Cd 230V; Akumulátor Li-ion 18 V, 3,0 Ah; šestihranný klíč; 1 ks univerzální pilový list 150-1,8 / 2,5; kufr

Počet
Skladem

Vysoce výkonné elektrické nářradí, pohodlné do ruky, pro univerzální řezání. Váží jen 3,1 kg. Ideální na montáž, demontáž, opravy.

Univerzální použití
Kdekoliv použitelná, volně z ruky, nad hlavou, v úzkých koutech, na řezání u stěny. Extrémně mnohostranná a vysoce výkonná, především na kov. Např. na řezání kovových trubek, rozřezávání kotlů, nádrží, van apod., na vyřezávání okenních rámů, na použití při záchranných pracích a odstraňování následků katastrof.

Konstrukce
Robustní, vhodná na použití na stavbách. Super malá, pohodlný tvar. Superlehká, jen 3,0 kg. Ergonomicky uzpůsobený přední držák s ochranným pláštěm bezpečně zabraňujícím sklouznutí, pro měkké uchopení (Softgrip), na řezný posuv plný síly. Ergonomická, praktická pistolová rukojeť. Pohyblivá opěrná podpora pro jisté vedení pily. Speciální silikonové těsnění s vysokými kluznými schopnostmi chrání převody před vodou a prachem. Akumulátorový motor se silným tahem 18 V, s velkou rezervou výkonu, 500W. Bezpečnostní tlačítkový spínač. Elektronická kontrola stavu nabití s ochranou proti úplnému vybití.

Stabilní, obdélníková vodící tyč
Z masivní, kalené speciální oceli, ve směru zatížení precizně uložená v jehlových ložiskách, během celého řezného pohybu všestranně vedená, pro nepokřivený, rovný řez i při tvrdém nasazení. Pro extrémně dlouhou životnost.

Oscilační pohon s ANC
Super stabilní, před vodou a prachem chráněný, bez údržby pracující oscilační pohon k současnému vytvoření řezného a orbitálního pohybu vodící tyče a pilového listu. V jehlových ložiskách všestranně uložený klikový pohon (ANC) snižuje třební, zahřívání a opotřebování. Pro dlouhou životnost, i při vysokém zatížení při extrémním řezání.

Vario Elektronika
Plynulé elektronické řízení počtu zdvihů pohonné jednotky k citlivému naříznutí a ke správné volbě počtu zdvihů při řezání podle daného materiálu. Počet zdvihů může být plynule řízen proměnným tlakem na bezpečnostní spínač od 0 do 1800 ¹/min (akcelerační spínač).

Agresivní orbitální pohyb
Agresívní orbitální pohyb díky vertikálnímu elipsoidnímu pohybu pilového listu pro silný, rychlý posuv pily, skvělý výhoz třísek a vysokou životnost pilových listů. V jehlových ložiskách uložený, pevně nastavený orbitální pohyb, zaručuje dlouhodobé řezání plné síly i při extrémním zatížení, např. při řezání ocelových trubek.

Technologie Li-Ion
Akumulátor Li-Ion 18 V s kapacitou 2,6 nebo 3,5 Ah. Výkonný a lehký. O 40 % lehčí než Ni-Cd 18 V. Vysoká hustota energie pro o cca. 30 % více odřezků než Ni-Cd 18 V. Ochrana přehřátí a přebití díky kontrole teploty (NTC). Rychlonabíječka na krátké doby nabíjení. Žádný paměťový efekt pro maximální výkon akumulátoru.

Univerzální upínka pilového listu
Pro upnutí všech pilových listů – s jednostrannými nebo oboustrannými úchyty – bez výměny případně přestavení přítlačné upínky pilového listu.

REMS univerzální pilový list
Pouze 1 univerzální pilový list pro všechny řezné práce místo mnoha různých pilových listů.

1000029

Specifické reference