loading spinner

REMS Eco-Press ruční radiální lis

5 590,00 Kč
S DPH

Balení obsahuje: REMS Eco-Press pohonné zařízení. Ruční radiální lis s aretovatelným kon covým dorazem pro výrobu lisovaných spojení plastových a vrstvených trubek Ø 10–26 mm, Ø ⅜ – 1". Pro pohon lisovacích kleští REMS. S dělitelnými trubkovými rameny. V balení ve smršt’ovací fólii.

Katalogové číslo: 574000R

Počet
Skladem

REMS Eco-Press – univerzální do Ø 26 mm.

V sekundě hotové, bezpečné lisování.

Výhoda systému
Jen jeden druh lisovacích kleští pro všechny radiální lisy REMS (mimo REMS Mini-Press ACC, REMS Mini-Press 22 V ACC, REMS Mini-Press S 22 V ACC) a vhodné radiální lisy jiných výrobcù. Všechny * označené lisovací kleště mají další připojení (Patent DE 101 01 440, Patent EP 1 223 008, Patent US 6,739,172) a pasují také do ručního radiálního lisu REMS Eco-Press. Díky tomu jednoduché, nákladově výhodné skladování.

Lisovací kleště pro všechny běžné systémy
Kompletní sortiment REMS lisovacích kleští pro všechny běžné systémy s lisovanými tvarovkami. Vysoce zatížitelné lisovací kleště z kované a zvlášť kalené speciální oceli. Lisovací obrysy lisovacích kleští REMS jsou specifické pro daný systém a odpovídají lisovacím obrysům daného systému s lisovanými tvarovkami. Díky tomu bezvadné, systému odpovídající, bezpečné lisování.

Konstrukce
Kompaktní, praktické, lehké. Pohonné zařízení s krátkými trubkovými rameny váží jen 1,6 kg. Proto jej lze použít všude, volně z ruky, nad hlavou, na úzkých místech. Bezpečné usazení lisovacích kleští díky uzavření zajišt’ovacím kolíkem. Dělitelná trubková ramena pro individuální přizpůsobení délky páky podle rozdílné potřebné síly pro jednotlivé systémy s lisovanými tvarovkami.

Lisovací cyklus
Úplným uzavřením lisovacích kleští je vytvořeno bezvadné lisované spojení. Díky aretovatelnému koncovému dorazu zůstávají lisovací kleště až do otevření uzavřené. Proto je možná vizuální kontrola bezvadného lisovaného spojení (zcela uzavřené lisovací kleště).

1000037

Specifické reference