loading spinner

REMS Mini-Press ACC Basic-Pack + 3 čelisti zdarma

34 929,07 Kč
S DPH

Balení obsahuje: REMS Mini-Press ACC Basic-Pack. Akumulátorový radiální lis s nuceným chodem pro výrobu lisovaných spojení Ø 10–40 mm, Ø ⅜ – 1 ¼". Pro pohon lisovacích kleští REMS Mini/lisovacích kroužků. Otočné uchycení lisovacích kleštís automatickým zajištěním. Elektrohydraulický pohon s akumulátorovým motorem 14,4 V, 380 W, s vysokou tažnou silou, robustní planetovou převodovkou, mimoosým pístovým čerpadlem a kompaktním vysokovýkonným hydraulickým systémem, bezpečnostní spínač. LED-pracovní svítilna. Akumulátor Li-Ion 14,4 V, 1,5 Ah, rychlonabíječka Li-Ion/Ni-Cd 230 V, 50–60 Hz, 65 W.

Katalogové číslo: 578012R220

AKCE: 3 ČELISTI ZDARMA

Počet
Skladem

REMS Mini-Press ACC – univerzální akumulátorový radiální lis do Ø 40 mm.

Super lehký, super malý, super padnoucí do ruky. S nuceným chodem. V sekundě hotové, bezpečné lisování. Automatické zajištění lisovacích kleští.

Lisovací kleště pro všechny běžné systémy
Kompletní sortiment lisovacích kleští REMS Mini/lisovacích kroužků pro všechny běžné systémy s lisovanými tvarovkami. Vysoce zatížitelné lisovací kleště/lisovací kroužky z kované a zvlášť kalené speciální oceli. Lisovací obrysy lisovacích kleští REMS/lisovacích kroužků jsou specifi cké pro daný systém a odpovídají lisovacím obrysům daného systému s lisovanými tvarovkami. Díky tomu bezvadné, systémově konformní, bezpečné lisování. K pohonu REMS lisovacích kroužků 45° (PR-2B) jsou potřebné mezikleště.
Obzláště kompaktní konstrukce a nepatrná hmotnost lisovacích kleští REMS Mini díky speciálnímu umístění připojení lisovacích kleští (Patent EP 1 952 948). Do lisovacích čelistí zapuštěná zahloubení k jistému a bezpečnému vedení spojovacích příložek pro lisování bez přesazení (Patent EP 2 347 862).

Konstrukce
Super lehký, super malý, super padnoucí do ruky. Pohonná jednotka s akumulá to rem váží jen 2,4 kg. Pohonný stroj s lisovacími kleštěmi Mini V 22 jen 33 cm dlouhý. Díky tomu použitelná kdekoli, volně z ruky, nad hlavou, také v obzvláště úzkých místech. Optimální rozložení hmotnosti pro ovládání jednou rukou. Ergo no micky vytvořené tělo přístroje. LED-pracovní svítilna k osvětlení pracovního místa. Otočné uchycení lisovacích kleští. Bezpečné usazení lisovacích kleští/mezikleští díky automatickému zajištění.

Lisovací cyklus v pulzním provozu s ACC
Pro pracovní, funkční a provozní bezpečnost. Automatický zpětný chod po ukončeném lisovacím cyklu (nucený chod).

Pohon
Tunová posuvná a lisovací síla pro v sekundě hotové, bezvadné lisované spojení. Posuvná síla 22 kN. Výkonný elektrohydraulický pohon s akumulátorovým motorem s vysokou tažnou silou 14,4 V, 380 W výkonu, robustní planeto vou převodovkou, mimoosým pístovým čerpadlem a kompaktním vysoko výkon ným hydraulickým systémem. Bezpečnostní spínač.

Akumulátorový nebo síťový provoz
Li-Ion PLUS technologie. Vysoce zatížitelné akumulátory Li-Ion 14,4 V s kapacitou 1,5 nebo 3,0 Ah, pro dlouhou dobu provozu. Vysokovýkonné a lehké. Akumulátor Li-Ion 14,4 V, 3,0 Ah pro více jak 300 zalisování na Viega Profi press DN 15 na jedno nabití akumulátoru. Rozsah pracovní teploty – 10 až + 60 °C. Žádný paměťový efekt pro maximální výkon akumulátoru. Rychlonabíječka pro krátké doby nabíjení. Zdroj napětí Li-Ion 230 V/14,4 V pro síťový provoz 230 V namísto akumulátoru Li-Ion 14,4 V, jako příslušenství.

1000039

Specifické reference

Ke stažení

REMS Press manuál

Ke stažení (7.04MB)