loading spinner

REMS Amigo E sada R ½",¾",1" elektrický závitořez

19 500,00 Kč
S DPH

Obsahuje: Závitořez Amigo E, závitořezné hlavy R ½",¾",1"; opěrná vidlice; kufr z ocelového plechu.

Počet
Skladem

REMS Amigo Set
Výkonný, dobře do ruky padnoucí elektrický nástroj na řezání závitů s jedinečnou opěrnou vidlicí. Možno ho používat kdekoliv, bez svěráku. Ideální pro opravy, renovaci, stavby.

Výhoda systému
Jen jeden druh malých, kompaktních rychlevyměnitelných závitořezných hlav a jen jeden druh řezných čelistí pro všechny závitnice REMS. Proto jednoduché, nákladově výhodné skladování. Nemůže dojít k záměnám.

Opěrná vidlice
Stabilní, jednoduše použitelná vidlice pro podepření kroutícího momentu v obou směrech. Bezpečně upínající díky šikmo postavenému upínacímu vřetenu se samozesilujícím upínacím účinkem. Velmi jednoduché usazení závitnice na opěrnou vidlici a trubku.

Konstrukce
Kompaktní, robustní, vhodná pro používání na stavbách. Všude okamžitě použitelná, i bez svěráku. Úzký tvar pro těžko přístupná místa. Hmotnost pohonné jednotky jen 3,5 kg. Není příliš těžká, je možno s ní pracovat i jen jednou rukou. Perfektní, bezpečné usazení rychlevyměnitelných závitořezných hlav.

Pohon
Stabilní, kompaktní pohonná jednotka nevyžadující údržbu. Robustní výkonný univerzální motor s tažnou silou 950 W s 30% nárůstem výkonu díky automatickému nastavování uhlíkových kartáčů při volbě směru otáčení. Špičkový příkon až 1500 W. Velká rychlost řezání 35-27 ¹ / min. Bezpečnostní spínač.

Rychlevyměnitelné závitořezné hlavy
Osvědčená technika, vysoká kvalita materiálu a precizní zpracování závitořezné hlavy, závitořezné čelisti a krytu tvoří kompaktní celek a garantují super snadné nařezávání a lehké řezání závitu. Žádné zasekávání závitořezných čelisti. Dlouhé, precizní trubkové vedení pro perfektní vystředění trubky. Otvory pro odchod třísek se směrem ven rozšiřují, třísky tak mohou snadno odcházet a výsledný závit je čistý.

Závitořezné čelisti
Osvědčené, nezničitelné kvalitní závitořezné čelisti REMS s optimální geometrií břitu zaručují super snadné nařezávání, lehké řezání závitu a čistý závit. Závitořezné čelisti se vyrábějí z odolné, zvlášť kalené speciální oceli, zaručující extrémně dlouhou životnost.

Závitořezné oleje
REMS Sanitol a REMS Spezial. Vyvinuty speciálně pro řezání závitů. Vyznačují se velmi vysokými mazacími a chladícími účinky. Bezpodmínečně potřebné pro dosažení čistého závitu a zabezpečení delší životnosti závitořezných čelisti, nástrojů a strojů.

Výroba vsuvek
Racionálně s REMS Nippelspanner ⅜ - 1 "(2")

1000002

Specifické reference